Kočárek Kunert Rotax 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Světlá s tmavě šedou

10 600 

Kočárek Kunert Rotax 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Světlá s tmavě šedou Kunert Kočárek Kunert Rotax 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Světlá s tmavě šedou 10 600 Kč

Popis produktu

Dokonale sladěný do posledního detailu. V nabídce najdete pestrou škálu barevných variací od výrazných až po méně nápadné. S kočárkem Kunert Rotax naděláte hodně parády a vaše miminko se bude cítit jako v bavlnce. Prostorná korbička s funkcí kolébky zajistí, aby se mu krásně spinkalo a vy si můžete užívat příjemné procházky i nezbytné pochůzky. Velká gelová kola jsou prakticky bezúdržbová, nemusíte se tak obávat, že se guma prorazí o ostrý kámen nebo obrubník. A pokud budete kočárek často skládat například do auta, pak vězte, že je to velmi jednoduché a zvládnete to doslova hravě. Kunert Rotax je po složení opravdu skladný a snadno se vejde i do menšího kufru auta. Zaujal vás kočárek? Přečtěte si o něm více. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na světle šedý Kunert Rotax ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Šedá. Název barvy Světlá s tmavě šedou. Kolečka Gelová. Model Rotax. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 1014 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty