Kočárek Kunert Lavado 2019 dvojkombinace bílý rám Bílá-ananas

11 500 

Kočárek Kunert Lavado 2019 dvojkombinace bílý rám Bílá-ananas Kunert Kočárek Kunert Lavado 2019 dvojkombinace bílý rám Bílá-ananas 11 500 Kč

Popis produktu

Těšíte se na první výlet se svým malým mrňousem, ale bojíte se o jeho bezpečnost a pohodlí? Hoďte starosti za hlavu a pořiďte si kočárek v trojkombinaci Kunert Lavado. Odpružená a nafukovací kola kočárku se postarají, aby vaše miminko necítilo otřesy v korbě během jízdy po náročnějším terénu. Řízení kočárku usnadňují přední otočná kolečka. Oceníte nastavitelné madlo a díky centrální brzdě budete mít jistotu, že vám kočárek neujede ani v kopci. V kočárku Kunert Lavado bude každý mrňous nerušeně a bezpečně spát. Přečtěte si o kočárku více informací. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na bílý Kunert Lavado v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Bílá. Název barvy Bílá-ananas. Kolečka Gelová. Model Lavado. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 34 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty