Kočárek Baby Active Musse Ultra 2019 dvojkombinace Lilac

15 500 

Kočárek Baby Active Musse Ultra 2019 dvojkombinace Lilac Baby Active Kočárek Baby Active Musse Ultra 2019 dvojkombinace Lilac 15 500 Kč

Popis produktu

Máte romantickou duši a potrpíte si na něžný a stylový design, který zaujme na první pohled? Kočárek Baby Active Musse Ultra je nejen krásný a dokonale propracovaný, ale také nabízí celou řadu příjemných vychytávek, které vám ulehčí každodenní manipulaci a zpříjemní procházky s miminkem. Uvnitř korbičky se nachází úchyty, díky kterým můžete miminko přenášet jako v tašce. Jakmile děťátko povyroste, jistě ocení možnost sledovat okolí. Stačí jen odepnout tkaninu pro odvětrávání v přední části korbičky, miminko položit na bříško a nechat ho objevovat svět. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na fialový Baby Active Musse Ultra v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Fialová. Název barvy Lilac. Kolečka Gelová. Model Musse Ultra. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.

Katalogové číslo: 5263 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Active

Související produkty